Алкмар

  во

  По разочарувачкото издание во Холандија на гостувањето кај АЗ Алкмар, Манчестер Јунајтед уште повеќе ги разлути фановите со лицето кое го прикажа денеска на ...
  сите 180 | | | веќе видена

  По разочарувачкото издание во Холандија на гостувањето кај АЗ Алкмар, Манчестер Јунајтед уште повеќе ги разлути фановите со лицето кое го прикажа денеска на ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Норвешкиот стратег на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер имаше само еден активен профил на социјалните мрежи на кој многу ретко знаеше да објави некоја ...
  сите 204 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед одигра прескромно на гостувањето во Холандија и не упати ниту еден директен удар кон голот на АЗ Алкмар, но тоа не го загрижи Оле Гунар ...
  сите 228 | | | веќе видена

  Поранешниот репрезентативец на Англија, Мајкл Овен го критикуваше Манчестер Јунајтед за настапот на тимот оваа сезона. Јунајтед одигра уште еден просечен ...
  сите 224 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер јунајтед одговори на се позачестените критики за играрта на тимот и призна дека славните денови од времето на сер Алекс Фергусон се ...
  сите 205 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед не помина баш најдобро во натпреварот против АЗ Алкмар во лигата на Европа. „Црвените ѓаволи“ пред се не упатија ниту еден удар кон голот на ...
  сите 218 | | | веќе видена

  На армијата разочарани фанови на Манчестер јунајтед, менаџерот на тимот, Оле Гунар Солскјер им порача да престанат да живеат во 1990-тите, посочувајќи дека ...
  сите 206 | | | веќе видена

  На армијата разочарани фанови на Манчестер јунајтед, менаџерот на тимот, Оле Гунар Солскјер им порача да престанат да живеат во 1990-тите, посочувајќи дека ...
  сите 205 | | | веќе видена

  Најскапиот дефанзивец во историјата на фудбалот, Хари Мегваер ги налути навивачите на Манчестер јунајтед откако по синоќешното разочарувачко реми против АЗ ...
  сите 207 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалски репрезентативец на Англија, Мајкл Овен со критики кон Манчестер јунајтед за настапите во оваа сезона. „Црвените ѓаволи“ во последниот ...
  сите 230 | | | веќе видена

  Оле Гунар Солскјер потврди дека Манчестер Јунајтед ќе купува напаѓач во јануарскиот преоден рок откако стана јасно дека реализацијата е најголем проблем на ...
  сите 156 | | | веќе видена