Алкалоид

    во

    Акциите на Комерцијална банка, Алкалоид и Макпетрол се најтргувани на официјалниот пазар во првата половина од годината, покажува полугодишниот статистички ...
    сите 2 | | | веќе видена

    Адвокатот од семејството, Ванчо Александар Шехтански, вчера на својот „Фејсбук“ профил ја изнесе осудителната пресуда за убијците на Никола Сазданов Саздо. ...
    сите 7 | | | веќе видена