Алесандро

  во

  За Италијанецот од редовите на „волчицата“ оваа сезона цел е освојување на Лигата на шампионите. Рома не се наоѓа во добра позиција. Иако се спласираа во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  За Италијанецот од редовите на „волчицата“ оваа сезона цел е освојување на Лигата на шампионите. Рома не се наоѓа во добра позиција. Иако се спласираа во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Еден хеликоптер се урна на популарната плажа во Сао Паоло, а притоа загина еден минувач. Кобниот лет го снимија туристи кои тргнале со хеликоптер да го ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Фабио Капело може да се пофали со импресивна играчка и тренерска кариера, а со тоа воедно и со многу убави, драгоцени моменти, но ако мора еден да издвои како ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Еден хеликоптер се сруши на популарна плажа во бразилски Сао Пауло, а при падот загинал еден случаен минувач. Кобниот лет го снимиле туристите со своите камери ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Фабио Капело може да се пофали со импресивна играчка и тренерска кариера, а со тоа воедно и со многу убави, драгоцени моменти, но ако мора еден да издвои како ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Еден хеликоптер се урна на популарната плажа во Сао Паоло, а притоа загина еден минувач. Кобниот лет го снимија туристи кои тргнале со хеликоптер да го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Портпаролот на Ватикан, Грег Бурке и неговиот заменик Палома Гарсија Овехеро вчера ненадејно поднесоа оставки, кои папата Франциско ги прифати. Бурке на својот ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Се чини дека ова нема да биде добар преоден рок за Милан. Имено, по Ибрахимовиќ кој останува во Америка, Алесандро Пато кој рече дека нема да се враќа на „Сан ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Портпаролот на Ватикан, Грег Бурке и неговиот заменик Палома Гарсија Овехеро вчера ненадејно поднесоа оставки, кои папата Франциско ги прифати. Бурке на својот ...
  сите 14 | | | веќе видена