Алексис Санчез

  во

  Тимот на Антонио Конте сезонава демонстрира неверојатна нестабилност: Интер може да победи кој било ама може и да изгуби од кој било. Се изнагубија бодови од ...
  сите 24 | | | веќе видена

  31 годишниот офанзивен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез кој е под договор за позајмица со Интер, веројатно ќе остане во клубот и следната сезона. ...
  сите 117 | | | веќе видена

  31 годишниот офанзивен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Алексис Санчез кој е под договор за позајмица со Интер, веројатно ќе остане во клубот и следната сезона. ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Фудбалска вест број еден во Англија е Џејдон Санчо кој ги договори личните услови со Манчестер јунајтед. Оваа вест ја пренесоа речиси сите англиски новинари, а ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Интер вчера ја совлада Бреша со 6:0, а Алексис Санчез запиша две асистенции и гол од пенал. По мечот, новинарите ги интересираше зошто Алексис не игра повеќе, ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Антонио Конте вчера одлучи да одмори дел од стартерите на мечот со Бреша, па така во стартната постава се најде Алексис Санчез кој играше на местото на Ромелу ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Антонио Конте вчера одлучи да одмори дел од стартерите на мечот со Бреша, па така во стартната постава се најде Алексис Санчез кој играше на местото на Ромелу ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Интер по подолго време запиша една убедлива победа, вчера „нероаѕурите“ беа подобри од Бреша со 6:0 и на тој начин останаа колку-толку во трката за титулата во ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Антонио Конте вчера одлучи да одмори дел од стартерите на мечот со Бреша, па така во стартната постава се најде Алексис Санчез кој играше на местото на Ромелу ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Интер ја демолираше Бреша, „нероаѕурите“ вечерва на Џузепе Меаца славеа со 6-0, во листата на стрелци се запишаа дури шест фудбалери. Италија Интер ја забележа ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Интер ја демолираше Бреша, „нероаѕурите" вечерва на Џузепе Меаца славеа со 6-0, во листата на стрелци се запишаа дури шест фудбалери.Интер ја забележа ...
  сите 66 | | | веќе видена