Алексиќ

  во

  Во тешка сообраќајна несреќа која се случила денеска недалеку од Нови Сад во Србија загинале три лица, сестрите Добрила (27) и Вида Милиќ (21), како и Лилјана ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Во тешка сообраќајна несреќа која се случила денеска недалеку од Нови Сад во Србија загинале три лица, сестрите Добрила (27) и Вида Милиќ (21), како и Лилјана ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Популарната апликација „Face App“ ги излуде сите, па многу од познатите личности не можеа сда одолеат па ја испробаа. Една од нив беше Сека Алексиќ која заедно ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Популарната апликација „Face App“ ги излуде сите, па многу од познатите личности не можеа сда одолеат па ја испробаа. Една од нив беше Сека Алексиќ која заедно ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Новинарот Саше Димовски, кој со години пишува и го следи судството, на порталот „Сведок“ објави коментар „Кичевски, какви цигари пушиш, да ти испратам во ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Интересно е што Боки 13 го брани адвокатката Светлана Савиќ. која го застапува и Драган Павловиќ Латас во постапките кои ги покрена СЈО. Савиќ и беше адвокатка ...
  | | веќе видена | слични

  Пејачката Сека Алексиќ неодамна потврди дека повторно е бремена, а сега ги открива и полот и името на бебето. Нејзиниот син Јаков ќе добие помал брат, а на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Покрај седум градови низ Србија, и во Белград се регистрирани комарци заразени со вирусот Западен Нил, кој во 2018 година зеде повеќе од 20 животи во таа ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Покрај седум градови низ Србија, и во Белград се регистрирани комарци заразени со вирусот Западен Нил, кој во 2018 година зеде повеќе од 20 животи во таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Покрај седум градови низ Србија, и во Белград се регистрирани комарци заразени со вирусот Западен Нил, кој во 2018 година зеде повеќе од 20 животи во таа ...
  сите 12 | | | веќе видена