Алексиќ

  во

  Фолк пејачката Сека Алексиќ своите фанови на социјалните мрежи ги остави без зборови откако сподели нова фотографија на која е непрепознатлива . Имено таа ...
  | | веќе видена

  Српскиот пејачот Милан Динчиќ – Динча вчера направи свадба со водителката Јелена Секуловиќ. Тие направија голема прослава во луксузен ресторан во Белград. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пејачот Милан Динчиќ Динча и неговата избраничка, водителката Јелена Динчиќ вчера направија голема свадбена прослава во еден луксузен ресторан и ја собраа ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пејачот Милан Динчиќ Динча и неговата избраничка, водителката Јелена Динчиќ вчера направија голема свадбена прослава, а најмногу внимание на свадбата привлече ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Директорот на ЗОО Белград- "Врт добре наде", Србољуб Алексиќ во работна посета на ЗОО Скопје. Со директорот на Зоолошка градина Скопје, Ѓорѓи Галетановски ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Македонскиот поет Филип Димкоски е добитник на специјалната плакета „Симо Цуциќ“, која ја доделува Банатскиот културен центар од Ново Милошево, Република ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Меѓународниот поетски фестивал „Литературни искри“ во Гостивар и оваа година ќе издаде заедничка збирка на песни од автори учесници на конкурсот, по избор на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Српската пејачка Сека Алексиќ ги разочара фановите на социјалните мрежи откако објави фотографија по повод 1 мај.Станува збор за фотографија по повод 1 мај на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Српската пејачка Сека Алексиќ ги разочара фановите на социјалните мрежи откако објави фотографија по повод 1 мај. Станува збор за фотографија по повод 1 мај на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачката Сека Алексиќ важи за голем поборник на православието, а секој празник го одбележува со богата трпеза. Така и за овој Велигден, таа до најситен детаљ ...
  сите 3 | | | веќе видена

  „Дојде некое иронично време на испревртени вредности, никогаш повеќе не сме се интересирале и внимавале на здравјето, а сѐ потешко го одржуваме. Никогаш ...
  | | веќе видена

  Екипата на емисијата „Папарацо лов“ овој пат беше зат петиците на српската фолк ѕвезда Сека Алексиќ, која ја следеа од Стара Пазова, каде живее со сопругот и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Сека Алексиќ денес може да се пофали со успешна кариера, но никогаш не криела колку имала тешко детество. Голема поддршка имала од мајка си Ибрима, која сама ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Сека Алексиќ денес може да се пофали со успешна кариера, но никогаш не криела колку имала тешко детество. Голема поддршка имала од мајка си Ибрима, која сама ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка Сека Алексиќ ретко зборува за своето семејство во јавноста, особено по смртта на нејзиниот татко со кого не беше во добри односи. Таа ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка Сека Алексиќ ретко зборува за своето семејство во јавноста, особено по смртта на нејзиниот татко со кого не беше во добри односи. Таа ...
  сите 5 | | | веќе видена