Албион

  во

  Пред вчерашниот натпревар помеѓу репрезентацијата на Англија и САД, Вејн Руни, за кого ова беше последен натпревар во репрезентативниот дрес од Хари Кејн доби ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Пред вчерашниот натпревар помеѓу репрезентацијата на Англија и САД, Вејн Руни, за кого ова беше последен натпревар во репрезентативниот дрес од Хари Кејн доби ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Пред вчерашниот натпревар помеѓу репрезентацијата на Англија и САД, Вејн Руни, за кого ова беше последен натпревар во репрезентативниот дрес од Хари Кејн доби ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Вејн Руни на вечерашниот пријателски меч помеѓу Англија и САД ќе го одигра својот 120-ти и последен натпревар во дресот со бројот 10 на репрезентацијата. Хари ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Голманот брани во одлична форма во дресот на Евертон каде во новата сезона има одлични перформанси, најави уште подобри со една мајсторија на тренингот на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец и член на Вест Хем, Челси и Ливерпул, Џо Кол објави крај на својата богата кариера. Кол кој минатата недела наполни 37 ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Вејн Руни ќе ја прекине за кратко репрезентативната пензија и во ноември ќе го одигра прошталниот натпревар од англискиот национален состав. Мечот против ...
  сите 18 | | | веќе видена