Албанец

  во

  Манчестер Јунајтед го очекува голем ремонт на тимот, а одбраната е веројатно најтенкото подрачје во целата екипа. Посебно внимание се посветува на бековската ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Погодoкот на нашинецот Роберт Стамболџиев за водство на Алтона меџик од 3-2 во дуелот со Данденонг тандер, ги налути навивачите на противничката екипа, па ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кога не тепаат по Кале, кога не тепаат по Бутел, кога ни викаат на секој чекор „дивјаци дојдени од Карпатите“, кога пеат „сестрите ваши ние ви ги ебеме“, кога ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Александар Генчов Кога не тепаат по Кале, кога не тепаат по Бутел, кога ни викаат на секој чекор „дивјаци дојдени од Карпатите“, кога пеат „сестрите ваши ние ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Грчките власти откриле и уништиле плантажа со канабис и уапсиле шест членови на грчко-албанска криминална група, додека за еден албански државјанин, сопственик ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Грчките власти откриле и уништиле плантажа со канабис и уапсиле шест члена на грчко-албанска криминална група, а за еден албански државјанин, сопственик на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Македонскиот фудбалски репрезентативец, Езгјан Алиоски доживеал непријатен момент во неговиот роден град Прилеп откако бил избркан од ресторан само поради тоа ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Грчките власти откриле и уништиле плантажа со канабис и уапсиле шест членови на грчко-албанска криминална група, додека за еден албански државјанин, сопственик ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Грчките власти откриле и уништиле плантажа со канабис и уапсиле шест члена на грчко-албанска криминална група, а за еден албански државјанин, сопственик на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Македонскиот фудбалски репрезентативец Езгјан Алиоски доживеал непријатен момент во својот роден град Прилеп откако бил избркан од ресторан само поради тоа што ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Зошто повторно лицитираме со датум и датуми? Зарем не беше доволна (не)научената лекција за бесцелното и бесмислено лицитирање со бројки и уставни толкувања ...
  сите 4 | | | веќе видена