Албанци

  во

  Албанците многу добро знаат како се борите за нив, му порача потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, откако ...
  | | веќе видена | слични

  Благодарам многу што конечно почна да мислиш на Албанците. Не знам што досега чекаше. Ова му го порача Мухамед Зекири од СДСМ на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Зекири до Мицкоски: Помислив дека ќе кажете оти за малку ќе сте се оженеле со Албанка Албанците многу добро знаат како се борите за нив, му порача ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Оние кои не ги исполнија своите ветувања треба да дадат отчет зошто ги лажеа граѓаните истакна лиерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за МРТВ 2 ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири реагираше на вечерашното интервју на лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски за МТВ 2. Мицкоски праша каде се ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервјуто за МРТ 2 истакна дека политиките на опозицијата се базираат на принципиелна, изрекна и честита ...
  сите 164 | | | веќе видена

  До каде е ветената канализацијата во Арачиново запраша претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервјуто на МРТ 2. Тој потенцираше дека оние кои не ...
  сите 164 | | | веќе видена

  До каде е ветената канализацијата во Арачиново запраша претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервјуто на МРТ 2. Тој потенцираше дека оние кои не ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервјуто за МРТ 2 истакна дека политиките на опозицијата се базираат на принципиелна, изрекна и честита ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Оние кои не ги исполнија своите ветувања треба да дадат отчет зошто ги лажеа граѓаните истакна лиерот на ВМРО - ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за МРТВ 2 ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Министерот за здравство, Венко Филипче ја прифати поканата на Асоцијацијата на млади лекари и специјализанти да учествува на протестот в среда. Целта на ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Доста е! Стоп за насилството врз медицинарите – ова е мотото под кое здравствените работници в среда ќе протестираат на хелиодромот на Клиничкиот центар „Мајка ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Професионално обезбедување ќе се грижи за безбедноста на медицинскиот персонал во дел од болниците, околу кои засилено ќе патролираат полициски екипи. За ова ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Од државите-членки на Европската Унија, во Тирана се вратени 104 државјани на Албанија што ги прекршиле правилата за престој во земјите на Унијата или барале ...
  сите 12 | | | веќе видена