Академијата

  во

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунер Солскјер е многу блиску да го договори трансферот на најголемиот талент на норвешкиот фудбал. Станува ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунер Солскјер е многу блиску да го договори трансферот на најголемиот талент на норвешкиот фудбал. Станува ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Дваесет и двајца професори од Средното општинско училиште „Ѓорче Петров”, Крива Паланка од денеска се дел од обука за Мајкрософт сертифициран едукатор, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Дваесет и двајца професори од Средното општинско училиште „Ѓорче Петров”, Крива Паланка од денеска се дел од обука за Мајкрософт сертифициран едукатор, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мајк Фелан на времето и самиот бил играч на Манчестер Јунајтед (102 меча и 2 гола), така што добро знае какво е чувството да се носи дресот на „црвените ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Овогодинешното доделување на најпрестижните филмски награди требаше да го води комичарот Кевин Харт, но тој се откажа од тоа поради аферата со хомофобните ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Неколку новинари од Англија вчера открија дека 31 годишниот италијански напаѓач, Џузепе Роси во моментов тренира со првиот тим на Манчестер Јунајтед со цел да ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Неколку новинари од Англија вчера открија дека 31 годишниот италијански напаѓач, Џузепе Роси во моментов тренира со првиот тим на Манчестер Јунајтед со цел да ...
  сите 71 | | | веќе видена