Ајнтрахт

  во

  Халфот Кевин-Принс Боатенг веќе е играч на Барселона. Каталонците објавија на својата официјална страница дека го земаат 31-годишниот поранешен репрезентативец ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона во изминативе преодни рокови направи неколку потези кои никој не ги очекуваше, а се чини таа низа ќе продолжи затоа што според ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Во првиот натпревар од 18-то коло на германското фудбалско првенство, актуелниот шампион Баерн Минхен со 3:1 беше убедлив на гостувањето кај Хофенхајм. Гостите ...
  сите 29 | | | веќе видена