Ајде

  во

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека со денешното објавување во Службен весник на законите за јазици и за ратификација на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека со денешното објавување во Службен весник на законите за јазици и за ратификација на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека со денешното објавување во Службен весник на законите за јазици и за ратификација на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека со денешното објавување во Службен весник на законите за јазици и за ратификација на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во вечерашното гостување на „Отворено“ на телевизија Алфа, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски посочи дека ВМРО-ДПМНЕ побара предвремени ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Со спроведувањето на двојазичноста и промената на името на државата, Зоран Заев врши обид за атентат врз Република Македонија, истакна меѓу другото ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување во Отворено студио на телевизија Алфа истакна дека, Зоран Заев со спроведувањето на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во вечерашното гостување на „Отворено“ на телевизија Алфа, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски посочи дека ВМРО-ДПМНЕ побара предвремени ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Во „Отворено“ на Алфа телевизија гостин на Искра Коровешовска беше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Во едночасовниот разговор, Мицкоски ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва изјави дека со денешното објавување во Службен весник на законите за јазици и за ратификација на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување во Отворено студио на телевизија Алфа истакна дека, Зоран Заев со спроведувањето на ...
  сите 59 | | | веќе видена

  И цело време го донеле Зоран Заев да го продаде името, ајде мајката, велеше Заев во минатото. Република Северна и двојазична Македонија, денешната реалност на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  И цело време го донеле Зоран Заев да го продаде името, ајде мајката, велеше Заев во минатото. Република Северна и двојазична Македонија, денешната реалност на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Пејачката Јелена Карлеуша објави преписка на која се гледа дека го моли босанскиот фудбалер Огнене Врањеш да демантира дека било кога рекол нешто во врска со ...
  сите 76 | | | веќе видена