Ахмети

  во

  Претседателот Ахмети го истакна позитивниот развој околу обезбедувањето на 80 гласови во Собранието за отворање на Уставот и ги подвлече нашите очекувања дека ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Претседателот Ахмети го истакна позитивниот развој околу обезбедувањето на 80 гласови во Собранието за отворање на Уставот и ги подвлече нашите очекувања дека ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, денеска одржа средба со британската амбасадорка, Рејчел Галовеј.Како што информираат од ДУИ, на средбата Ахмети го истакнал ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, денеска одржа средба со британската амбасадорка Рејчел Галовеј.Како што информираат од ДУИ, на средбата Ахмети го истакнал ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, денеска одржа средба со британската амбасадорка Рејчел Галовеј. Како што информираат од ДУИ, на средбата Ахмети го истакнал ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Претседателот на Алијанса за Албанците, Зијадин Села, воопшто не размислува да ја поддржи идејата за амнестија на обвинетите за настаните од 27 април. Тој во ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Од гласовите на осумтемина опозициски пратеници ќе зависи дали Никола Груевски ќе остане пратеник. Довчерашните сопартијци на Груевски без конкретен и јасен ...
  сите 236 | | | веќе видена

  Само за угостителски услуги во земјава, странство и во мензите, бифеата и рестораните во иниституциите за шест месеци односно од декември лани до мај годинава ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска повтори дека е сигурен дека во Европската унија нема земји кои се против укинувањето на визниот режим за косовските ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска повтори дека е сигурен дека во Европската унија нема земји кои се против укинувањето на визниот режим за косовските ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска повтори дека е сигурен дека во Европската унија нема земји кои се против укинувањето на визниот режим за косовските ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска повтори дека е сигурен дека во Европската унија нема земји кои се против укинувањето на визниот режим за косовските ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска повтори дека е сигурен дека во Европската унија нема земји кои се против укинувањето на визниот режим за косовските ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Тие се просто огорчени? Тие не можат да сфатат како оние пратеници од „десната страна“ ама баш никако да разберат дека договорот со соседна Грција написмено ...
  | | веќе видена