Адел

  во

  Рускиот министер за надворешни работи изјави дека САД сакаат да го сменат режимот во Сирија и да го направат „истото што го направиле и во Ирак и Либија“. ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Рускиот министер за надворешни работи изјави дека САД сакаат да го сменат режимот во Сирија и да го направат „истото што го направиле и во Ирак и Либија“. ...
  сите 38 | | | веќе видена

  “Верност” во режија на Михаел Р. Роскам е белгиско-француско-холандската криминалистичка драма која наскоро публиката ќе може да ја види во скопските кина. ...
  | | веќе видена

  Она што започна како изјава за загриженост во врска со кршењето на човековите права, се претвори во најголеми дипломатски конфликт во светот во моментов, и тоа ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Она што започна како изјава за загриженост во врска со кршењето на човековите права, се претвори во најголеми дипломатски конфликт во светот во моментов, и тоа ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Дипломатскиот конфликт помеѓу Саудиска Арабија и Канада почна на социјалната мрежа Твитер, за набргу да резултира со протерување на канадскиот амбасадор од ...
  сите 14 | | | веќе видена

   Многупати им завидуваме на совршените летни фотки на славните на кои ги покажуваат згодните тела. Но, помеѓу славните личности има и такви кои не секогаш ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Бројни познати личности имаат дупче на брадата, како што се Сандра Булок, Расел Кроу, Џон Траволта, Џесика Симпсон, Адел и така натака. Значи, нема потреба да ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Неодамна имавме можност да ги откриеме , но дали некогаш сте се запрашале што кријат тие? Како и многу други работи, така и ракописот открива многу за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Графолозите тврдат дека нашиот ракопис открива многу за нас и говори за нашиот нарав, навики и карактер. Поттикнати од автограмот што војвотката од Сасекс, ...
  сите 6 | | | веќе видена