ВМРО-ДПМНЕ: Заев на своја кожа ја почувствува истрајноста и упорноста на стотиците илјади граѓани, нема простор за манипулација

Народот секогаш победува. Криминалецот Зоран Заев јавно се обврза дека ја отфрла Тиранската платформа и дека ќе престане со антидржавната и антинационална политика, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Во продолжение следува интегрален текст од соопштението на ВМРО-ДПМНЕ Зоран Заев веќе нема простор за манипулација на граѓаните. Зоран Заев на своја кожа ја почувствува истрајноста и упорноста на ...

⇐ DailyДенешен ⇒