(ВИДЕО) Али Ахмети во „Клик плус“ на ТВ 21

Ви го пренесуваме интервјуто на лидерот на ДУИ, Али Ахмети во емисијата „Клик плус“ на 21 Телевизија кое го водеше новинарот Фатмир Алиу.

⇐ DailyБриф ⇒