Скопјанец во безсознание заврши на Ургентен

Скопјанец бил пронајден во безсознание откако бил нападнат при обид за грабеж. Скопјанката З.В. се јавила во полиција и пријавила дека на улицата „Хо Ши Мин“ во Скопје го пронашла Б.Д. како лежи на под. Тој и кажал дека бил нападнат од две непознати лица, машко и женско, по што паднал во бесознание. Полицијата информира дека во куќата било извршено претурање по сите соби. Скопјанецот со возило ...

⇐ DailyРепортер ⇒