Предмалку страшна сообраќајка кај Удово - еве што се случува

Од 08.20 чaсот, сообраќајот на магистралниот пат А1 Удово - Гевгелија, кај Марвинска клучка е во прекин, поради сообраќајна незгода, ифнормираат од Автомотосојузот. Loading...

⇐ DailySky MK ⇒