„Gucci Home Decor“ го освојува светот

Модната куќа Gucci влегува во светот на декорот на домот од септември оваа година... На својот Инстаграм профил, тие веќе открија дека ќе лансираат своја линија, која дефинитивно ќе ги воодушеви сите љубители на овој бренд, бидејќи е полна со смели и екстравагантни дезени. Колекцијата ќе содржи мебел и декоративни парчиња кои ги креирал креативниот директор на овој бренд, Алесандро Микеле, кој ...

⇐ DailyFashionel ⇒