Журнал

Јелена Карлеуша имала тежок нервен слом кога на интернет се појавиле експлицитните фотографии со тврдење дека таа е на нив и дека го изневерила Душко Тошиќ со ...
сите 233 | | | веќе видена

За време на дочекот на рускиот претседател во храмот Свети Сава, се појави и српската фолк ѕвезда Светлана Ражнатовиќ – Цеца. Пејачката истакнала дека и е ...
сите 24 | | | веќе видена

Русокос и со извајано мускулесто тело, актерот изгледа пожешко од кога било, а веќе 5 години е во среќна врска со своја колешка, но не планира брак и деца. ...
сите 2 | | | веќе видена

Српските медиуми тврдат дека Огнен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во домот на Дедиње кога пејачката имала здравствени проблеми. Атина и Ника биле убедени ...
сите 233 | | | веќе видена

Скопје, 18 јануари- Сообраќајна несреќа во која учествувале две возила се случила денес околу 10 часот во скопски Карпош, потврдуваат од МВР за Курир. Од ...
сите 64 | | | веќе видена

next