Журнал

Вчера пристигна уште една потврда од Европската комисија дека економијата секојдневно оди во надолна линија и пропаѓа, изјави на прес-конференција портпаролот ...
сите 35 | | | веќе видена

Петте осомничени лица кои се приведени денеска во новата истрага „Империја“ на Специјалното јавно обвинителство, попладнево со полициска придружба почнаа да се ...
сите 280 | | | веќе видена

Рибарот од Алјаска, Рајан Меганак, за да го избегне одењето во затвор поради сексуален напад врз неподвижна жена, ја лажирал својата смрт, соопштија тамошните ...
сите 11 | | | веќе видена

next