За Забава

„Frozen“ годинава ќе го добие продолжението кое милиони фанови нетрпеливо го очекуваат. Официјалниот трејлер за „Frozen 2“ открива делови од драматичните ...
сите 2 | | | веќе видена

Камила Морон истовремено се пробива и во модната и во филмската индустрија. 21-годишната девојка на Леонардо Дикаприо стана заштитно лице на брендот за женска ...
сите 6 | | | веќе видена

Луиза Унгерер тврди дека била во тајна врска со трагично загинатиот фудбалер Емилијано Сала. Луиза тврди дека се запознала додека и двајцата играле во Франција ...
сите 3 | | | веќе видена

next