За Забава

Дојде време и 37-годишната Жизел Бундхен да се зафати со пишување на своите мемоари. Таа е убедена дека има што да каже и ние сме апсолутно сигурни дека тоа е ...
сите 2 | | | веќе видена

Продолжувањето на договорот на уште две години и останувањето во ТВ серијата “Вовед во анатомија” на глумицата Елен Помпео ѝ донесоа статус за најплатена ...
сите 2 | | | веќе видена

Донатела Версаче, која со години е најмоќната жена во светот на модата, откри како една од најголемите модни империи ја одржува на врвот. Во палатата Версаче ...
сите 2 | | | веќе видена

Богата наследничка Парис Хилтон (37) излезе со нејзиниот свршеник Крис Зилко, но лудата забава заврши не толку добро. Во раните утрински часови сфатила дека на ...
сите 4 | | | веќе видена

next