За Забава

Компанијата ZTE произведе концептен паметен телефон кој што има екран со таканаречен „заб“ на горната, но и долната страна, како и провидни рабови. На долниот ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на Рома, Џејмс Палота беше меѓу најсреќните по вчерашното чудо и елиминацијата на Барселона од Лигата на шампионите. Палота опкружен од илјадници ...
сите 15 | | | веќе видена

43 годишната ” oчајна домаќинка ” Ева Лонгорија е при крајот на својата бременост и жената едноставно блеска! Актерката беше гостинка во шоуто на Џими Кимел и ...
сите 13 | | | веќе видена

next