За Забава

Маркус Гинјард кој настапува во редовите на најтрофејниот македонски кошаркарски тим, Работнички, изминатата вечер во Скопје се соочил со незгодна ситуација ...
сите 3 | | | веќе видена

Викторија Бекам велигденските празници ќе ги помине во САД со семејството. 43-годишната дизајнерка беше фотографирана на аеродром заедно со 6-годишната ќерка ...
сите 7 | | | веќе видена

Помина четири години од како беше емитувано финалето на хит серијата “Како ја запознав мајка ви” (How I Met Your Mother) во која Тед Мозби им раскажува на ...
сите 4 | | | веќе видена

Роналдо Луис Назарио да Лима, познат како Ил Феномено е еден од најголемите напаѓачи кои некогаш сме ги гледале и кога зборуваме за него, не зборуваме само за ...
сите 10 | | | веќе видена

Карл Хајнц Румениге потенцираше дека не размислуваат за продажба на Левандовски, a сега тоа го потврди и тренерот Јуп Хејнкес. Хејнкес ги отфрли информациите ...
сите 49 | | | веќе видена

Добитничката на Нобеловата награда за мир и активист за правата на жените Малала Јусафзај прв пат синоќа го посети родниот град на Мингору откако Талибанците ...
сите 10 | | | веќе видена

next