За Забава

По Џесика Ланг и Кети Бејтс, продуцентот на „Американска хорор приказна“ Рајан Марфи сака да ангажира уште една филмска дива, за осмата сезона од светски ...
сите 6 | | | веќе видена

Мерил Стрип официјално стигна во Монтереј, имагинарниот град од серијата Невини лаги. Првата фотографија од актерката се појави на Инстаграм профилот на Никол ...
сите 3 | | | веќе видена

Балканската музичка ѕвезда Светлана Ражнатовиќ Цеца овие денови позитивно ги изненади фановите. Имено иако таа не сака често да зборува за својот приватен ...
сите 37 | | | веќе видена

Памела Андерсон е меѓу првите кои го промовираа пластичниот изглед. Таа во своите 50-ти години изгледа сјајно, а на интернет се појави фотографија од нејзината ...
сите 6 | | | веќе видена

Ким Кардашијан вчера ги израдува своите фанови на Инстаграм со тоа што сподели фотографија на која покрај неа позираат сите членови од нејзиното семејство – ...
сите 13 | | | веќе видена

Златан Ибрахимовиќ добил понуда од 100 милиони долари од Кина, но одлучил да прифати еден милон евра годишно, колку што сега заработува во ЛА Галакси. Ова го ...
сите 30 | | | веќе видена

next