Денес ви претставуваме еден едноставен рецепт за колачи со прегорен путер и бело чоколадо кои се прават лесно и за многу кратко време, а се навистина вкусни. ...
сите 41 | | | веќе видена

Објавени се првиот постер за продолжението на комедијата “Ted”, како и нов трејлер кој може да го погледнете во продолжение. Дествотото во “Ted 2″ ги прати Ted ...
сите 3 | | | веќе видена

next