Аби Кленси е британски модел за долна облека, изгледа одлично без разлика што и да прави. Има ли пожешка девојка во Велика Британија во моментов? Можеби, но не ми се верува. Еве еден куп одлични фотографии.
сите 2 | | | веќе видена

Канадскиот пејач The Weeknd го претстави спотот за песната Earned It како најава за еротскиот филм 50 Shades of Grey, а во него се појавува главната актерка Дакота Џонсон врзана со јажиња речиси гола. Самиот видео спот алудира на провокативноста и еротиката што може да се очекува од филмот кој треба да излезе на 14 февруари.. Погледнете… http://youtu.
сите 4 | | | веќе видена

„Доктори за секс“ е провокативен, квазиисториски приказ на тимот од научни пионери кои се обидоа да ги променат американските ставови за сексот, а да бидеме искрени, вистината би можела да ве возбуди на повеќе нивоа. Серијата е снимена според книгата „Доктори за секс“ (Masters Of Sex) од Томас Мејер, во која се раскажува за подемот на Вилијам Мастерс, гинеколог-одметник, кој се осмели да го проучува сексот во лабораториски услови со човечки субјекти, во Сент Луис, во 50-тите години на минатиот век. Поради стравот од скандал, Мастерс својот проект го работел во тајност, додека не му се посреќило да ја вработи сексуално ослободената самохрана мајка Вирџинија Џонсон како секретарка со големи амбиции, надарена со друштвени вештини кои докторот ги немал. Двојката што ја научи Америка да води љубов Мастерс и Џонсон набргу станале интелектуални партнери, но и љубовници, што била долго чувана тајна на двојката. Кога по 10 години собирање податоци го објавиле своето истражување кое ја објаснувало физиологијата на ...
| | веќе видена

Џенифер Лопез не е само една од најжешките жени над 40 години, таа може да конкурира и на помладите од неа. Таа совршено балансира секси со елеганција и секогаш изгледа зашеметувачки. Погледнете ги фотографиите од Стивен Гомилион за Комплекс.
сите 2 | | | веќе видена

Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. Доколку сакате да ги видите фотографиите од другите делови „ Девојки на кои не им е потребен градник “ кликнете на линкот.
сите 2 | | | веќе видена

Мара Тајген е нашиот избор за девојка на неделата. Таа има само 19 години, а веќе станува позната во светот на модата. Мара е една од моделите на Wilhelmina и работи во Њу Јорк и Лос Анџелес.
| | веќе видена

Откако се фотографираше топлес за календарот на „Пелистерка“ Тамара Тодевска стана вистински хит за македонската јавност. Таа вчера објави нова фотографија од фотосесијата која досега никој ја немаше видено. Меѓутоа, тоа што привлече големо внимание не е самата фотографија, туку нејзиниот наслов: „Уште една фотографија на др. Чедо Поповски календарот… Бирајте од која „фотошопирана“ града ќе ми грицнете… Позз – feeling sexy“.
сите 6 | | | веќе видена

Прекрасната русокоса Сахара Реј е ќерка на професионалниот сурфер Тони Реј. Така, не е изненадувачки фактот што нејзиното тело е неверојатно секси. Сахара неоддамна издаде сопствена линија костими за капење која е секси и провокативна исто како неа. Таа секојдневно објавува разголени фотографии со кои ја рекламира сопствениот моден бренд.
| | веќе видена

next