Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. Доколку сакате да ги видите фотографиите од другите делови „ Девојки на кои не им е потребен градник “ кликнете на линкот.
сите 4 | | | веќе видена

Сакате девојки во тесни фустанчиња? Еве некои жешки фотографии од убави девојки облечени во тесни фустанчиња и високи потпетици. Доколку ова не ви е доволно погледнете ги и останатите делови „Девојки во фустани“ .
сите 4 | | | веќе видена

Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. Доколку сакате да ги видите фотографиите од другите делови „ Девојки на кои не им е потребен градник “ кликнете на линкот.
сите 26 | | | веќе видена

Ирина Шајк, рускиот супермодел кој неодамна ја прекина врската со фудбалерот Кристијано Роналдо, изгледа неверојатно секси во бикини во новата фотосесија за магазинот Спортс Илустрејтед.
сите 16 | | | веќе видена

Направете си вкусен и здрав напиток кој помага при слабеење. Шејк од боровинки Совршен за доручек или како ужина во текот на денот. Состојки • 1 чаша боровинки • 1 чаша обезмастено млеко Измешајте ги состојките во блендер, а потоа може да додадете и ленено масло кое дополнително ќе помогне за топење на мастите. Шејк од домати и јогурт Овој солен напиток е богат со антиоксиданти, витамини и хранливи влакна. Состојки • 2 домати • ½ чаша јогурт • ¼ чаша вода • ½ лажичка сок од лимон Состојките добро измешајте ги во блендер, а потоа додадете уште малку сок од лимон. Алтернатива Ако немате време, наместо шејк од боровинки или домати, напијте се зелен чај или лимонада. Лимонадата помага во чистењето на организмот, а зелениот чај не само што ќе ве стопли во ладните зимски денови туку го чисти телото од токсини, ги разградува мастите и ви дава енергија и чувство на ситост.
сите 2 | | | веќе видена

Ако сте фан на “Игра на тронови”, или само фан на филм магијата во целина, оваа неверојатно интересно видео е за вас. Технологијата и уметноста на екранот на највисоко ниво.
сите 8 | | | веќе видена

Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. Доколку сакате да ги видите фотографиите од другите делови „ Девојки на кои не им е потребен градник “ кликнете на линкот.
сите 8 | | | веќе видена

Фотогалерија од 9те најсекси фотографии за месец јануари кои познатите девојки ги објавија на социјалните мрежи. Ладните зимски месеци не ги спречуваат познати девојки да се соблекуваат и фотографираат. Да ја земем за пример Ким Кардашијан која нема проблем да се соблече на крзнен костим за капење и да ужива на снегот.
сите 3 | | | веќе видена

Моделот Ели Гонзалвес има неверојатен Instagram профил. Со одлично тело и прекрасен изглед, таа постојано доминира во Инстаграм играта. Еве неколку од нејзините најжешки фотографии… Доколку не сте нејзин фан, со сигурност ќе станете.
сите 2 | | | веќе видена

next