Боинг 747-8 ВИП е најдолгиот и втор по големина авион кој некогаш е направен. Придвижуван од четири General Electric GEnx мотори, овој авион може да лета околу 8000 наутички милји нон-стоп. Овој Боинг е избран да биде официјален авион на претседателот на САД. Основната цена на авионот изнесува 367 милиони долари, која не ги вклучува луксузните добра кои го сочинуваат. Како што можете да забележите од фотографиите, целиот инвентар е правен по мерка и од најлуксузни материјали.
| | веќе видена

Најмладата сестра од фамилијата Џенер – Кардашијан, Кајли изгледа неверојатно секси, а има само 17 години. Во последните неколку месеци таа постојано објавува разголени фотографии и неуморно се обидува да докаже дека повеќе не е мало девојче. Кајли има преку 19 милиони следбеници на социјалната мрежа Instagram и навистина стана мета на широката јавност. Викендот Кајли уживала со својата постара сестра Клои и нејзиното момче во неговата вила, па повторно ја искористила приликата да објави фотографии во бикини. Погледнете..
сите 4 | | | веќе видена

Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. Доколку сакате да ги видите фотографиите од другите делови „ Девојки на кои не им е потребен градник “ кликнете на линкот.
сите 5 | | | веќе видена

Популарната пејачка во обид да си го заштити ликот и делото стана сопственик на TaylorSwift.porn и TaylorSwift.adult домените. Продажбата е дел од јавната понуда на ICANN, но ексклузивно право и предност во купувањето имаат јавните личности и компаниите. Покрај, Тејлор Свифт својот имиџ го заштити Ричард Брансон, британскиот клуб Strangefellows и софтверскиот гигант Microsoft кој ги откупи Office.porn и Office.adult. Цената на .porn и .adult домените e 100 долари. Целта на .porn и .adult домените е полесна контрола на адресите кои не треба да бидат достапни за најмладите корисници. Основната идејата е порнографијата да биде достапна единствено на овие домени, но порнографската индустрија едноставно не сакаше да се откаже од .com домените бидејќи им носат публика и пари. Нов домен кој ќе биде достапен од јуни е .sucks. Објавата Тејлор Свифт си купи .
| | веќе видена

Ирина Шајк неоддамна ја прекина врската со популарниот фудбалер Кристијано Роналдо, но изгледа слободата навистина и годи. 29-годишниот бразилски модел позираше за потребите на колумбискиот бренд Agua Bendita . Ирина зрачи со самодоверба и сексапил.
сите 7 | | | веќе видена

Ерика Симон е французинка која веќе 12 години живее во Њујорк, а по професија е фотограф. Таа честопати се прашувала каков би бил светот ако не носиме облека. Така, Ерика се одлучила да направи еден интересен експеримент. Се прошетала и се фотографирала сосема гола на многу познати локации во Њујорк. Нејзиниот заклучок е дека во денешно време луѓето се повеќе се грижат за тоа што има да се купи во бутиците, отколку за бездомниците покрај кој секојдневно поминуваат. „Се прашав што би се случило кога не би носеле облека и кога би ги изразувале нашите карактери само со своите тела“ – објаснува таа. „Не се обидувам никого да шокирам, туку создавам уметност“ – рекла Ерика, која се надева дека ќе собере доволно пари за да издаде книга со голите фотографии.
сите 10 | | | веќе видена

Едно ново истражување дојде до многу интересни сознанија! Само да ви откриеме дека најголемиот пенис е измерен на Африканец. Како е во останатиот дел од светот? Според најновото истражување во врска со големината на пенисот, Конго се покажа како апсолутен победник, а на европско ниво со голема „алатка“ може да се пофалат Италијанците, Холанѓаните и Грците. Погледнете ја целата листа… Просечна големина во државите кои водат: 1. Конго 18 2. Венецуела 17 3. Колумбија 17 4. Бразил 16 5. Италија 15,7 6. Гватемала 15,5 7. Костарика 15 8. Мексико 15 9. Грција 14,7 Меѓутоа, не заостануваат и: 1. Шпанија 14 2. Велика Британија 14 3. Нов Зеланд 14 4. Турција 14 5. Финска 13,7 6. Австралија 13,2 7. Португалија 13,2 8. Русија 13,2 9. САД 13 Најкратките пениси се измерени во: 1. Индонезија 11,7 2. Сингапур 11,4 3. Виетнам 11,4 4. Малезија 11,2 5. Кина 10,9 6. Јужна Кореа 10,9 7. Тајван 10,7 8. Филипини 10,7 9. Тајланд 10,2 10.
сите 2 | | | веќе видена

Го имаме одговорот на често поставуваното машко прашање поврзано со орален секс. Проблем Ако партнерката орално ме задоволи, дали очекува истото да го сторам и јас? Решение Не, не е неопходно. Таа го виде сјајот во вашите очи и го почувствува вашето задоволство. Таа е свесна дека неколку минути ве делат од цврст сон, предизвикан од неверојатниот орален секс. Но, немојте веднаш да и го свртите грбот и да заспиете. Барем бакнете ја за добра ноќ. Доколку не практикувате да и пружате орално задоволство, не го очекувајте тоа ни од неа. Пронајдете други начини да ја задоволите. Следете ги нејзините водишки и однесете ја го врвот.
| | веќе видена

Сите мажи се восхитуваат на големи, но добро оформени женски задници… Ви ги претставуваме 9те најголеми задници на сите времиња. Има причина зошто Бијонсе беше таа која не запозна со терминот Bootylicious . Никој неможеше да замисли дека Ники Минаж ќе се инспирира од Baby Got Back и ќе го напише хитот Anaconda. Можеби и се потсмевате на Ким Кардашијан , но мора да признаете дека нејзиниот задник има неверојатна популарност. Џеј Ло е пионер кога се работи за популарност на задници. Таа се прослави уште во 90тите, но и денес на 45-годишна возраст е неверојатно секси. Никогаш нема да ја заборавиме улогата на Селма Хаек како стриптизерка во филмот From Dusk Til Dawn .
сите 3 | | | веќе видена

Рене Сомерфилд е секогаш во бикини, но воопшто не ни пречи. Нашиот избор за Instagram девојка на неделата е Рене Сомерфилд. Висока е 178cm, има бронзено-златен тен, руса коса, па не е тешко да заклучиме зошто оваа девојка со потекло од Австралија има преку 1 милион следбеници на социјалната мрежа Instagram. Има соработувано со Maxim Australia , исто така позирала за Save the Earth, go Vegan кампањата на PETA и многу други модни проекти.
| | веќе видена

Ѕвездата која се прослави преку Disney , Селена Гомез позираше топлес за V Magazine и предизвика многу воздишки. Таа е само еден пример од многуте Disney ѕвезди кои израснаа во вистински жени. Ви ги претставуваме нашите омилени 9.
сите 2 | | | веќе видена

Бритни Спирс беше една од најпопуларните ѕвезди пред само една декада. Таа помина многу тежок пат, но изгледа дека се враќа во нормала. Нејзиниот последен ангажман е околу дизајнирање долна облека и позирање. Бритни е во одлична форма, има добар тен и долги руси прамени. А и долната облека која ја дизајнира не можеме да ја потцениме.
| | веќе видена

Змејови, борби, секс, епски битки, многу снег и венчавка се само дел од новата сезона на Game of Thrones . Во главните улоги се појавуваат Лина Хедли, Питер Динклиџ, Емилија Кларк, Кит Харингтон, Софи Тарнер и Иан Глен. Креатори на серијата се Дејвид Бениоф и Д.Б. Вајс. Видеото се фокусира на Данерис која станува вистинска закана на завојуваните семејства. Судејќи по трејлерите за новата сезона трендот на крвопролевање продолжува. Погледнете… http://youtu.
сите 7 | | | веќе видена

Ким повторно позираше гола, овојпат за потребите на новата сезона од Keeping up with the Kardashians . Во видеото може да ја видете Ким како објаснува зошто позирала гола: „Ако останам бремена наскоро моето тело целосно ќе се трансформира. Денес позирам гола бидејќи сакам да имам фотографии кои ќе ми останат како спомен засекогаш“. Се шпекулира дека новата сезона ќе биде најпровокативна досега. Таа исто така изјавува и дека со нејзиниот сопруг имаат по 500 пати секс дневно за да забремени.
сите 10 | | | веќе видена

Ви го претставуваме магичниот еликсир за долговечност! Состојки • 4 моркови • 3 јаболки • Сок од половина лимон • Мало парче излупен ѓумбир (околу 2cm) Подготовка Ставете ги сите состојки во соковник и добиениот сок веднаш испијте го. Морков Морковот го подобрува видот, штити од рак, кожата ја прави млада и здрава, а исто така добар е и за срцето, забите, го прочистува организмот и штити од срцев удар. Јаболка Јаболката го јакне имунитетот, помага при слабеење, ја подобрува работата на бубрезите и црниот дроб, штити од болести во усната празнина, го подобрува варењето на храната, го штити срцето и крвните садови, го ублажува стресот, уморот и несоницата, штити од бактериии вируси и спречува неколку видови рак. Лимон Лимонот го чисти црниот дроб и ја подобрува неговата работа. Тој е природен антисептик и антиоксиданс, го спречува грипот, настинката и многу други инфекции, помага при желудочни тегоби, помага при варењето на храната, ја подобрува работата на цревата и го олеснува нивното празнење. Исто така, го ...
сите 3 | | | веќе видена

next