Амбер Роуз никогаш немала проблем да ги покаже своите импресивни атрибути. Таа деновиве позираше за потребите на списанието Oyster и повторно се разголи и го покажа задникот, кој има далеку поголеми шанси да го „сруши“ интернетот. Имено, провокативната Амбер на една од фотографиите е свртена со грбот, а нејзиниот задник е во преден план. 31 годишната мајка на едно дете на фотографиите е премногу разголена , во друштво со двајца атрактивни мажи и притоа изгледа многу опуштено и природно. Така, не е ни чудно што еднаш изјавила „Се чувствувам најсекси кога сум гола“. Таа исто така не испушта прилика да се пофали дека нема правено никаква пластична операција за да изгледа така како што изгледа – „Целата сум природна. Немам пластичен задник, или гради“. Во нејзините исповеди стои и дека не пуши, пие кога и се пие и никогаш не сака да биде прашана за секс во тројка, вели дека не сака да дели.
сите 2 | | | веќе видена

Што ѕирка под маичката? Погледнете ја и оваа галерија со фотографии на кои може да видите убави девојки со прекратки маички. Погледнете ги и останатите делови .
сите 4 | | | веќе видена

Неколку анонимни девојки за Men’s Health открија што најмногу ги возбудува во креветот. Прочитајте ги 9те женски совети за неверојатен секс… Гледајте порно филмови Една испитаничка открила дека и жените сакаат да гледаат порно. Со оглед на тоа дека тоа не се случува често, таа само понекогаш кога не е расположена гледа порно со својот партнер. Порно филмовите дополнително ги возбудуваат, а тие пред самиот крај на филмот завржуваат на подот во doggy style поза. Doggy style Уште една анонимна девојка открила дека жените премногу ја сакаат оваа поза. Одржувањето континуиран ритам држејќи ја партнерката за задникот дополнително влијае на поврзаноста на парот и може да се случи да доживеат оргазам истовремено. Осавете ја да преземе контрола Повеќето мажи ја сакаат мисионерската поза, бидејќи целосно доминираат. Меѓутоа, оставете ја девојката да ве изненади, таа да ја преземе контролата и да дојде врз вас, а вие само опуштете се и уживајте во глетката. Допирајте се Можеби ви звучи чудно, но некои девојки сакаат да ...
сите 6 | | | веќе видена

Новиот Бонд филм ќе започне со снимање во понеделник на 8 декември. Улогата на Бонд девојки овојпат им припадна на Моника Белучи и Леа Сејду, а улогата Џејмс Бонд повторно ја доби актерот Даниел Крег. Филмот ќе го режира британецот Сем Мендез. Новиот Бонд филм е насловен Spectre, што е воедно и името на една терористичка организација во еден од претходните Бонд филмови. Spectre во кино салит би требало да пристигне во октомври идната година. Режсерот Сем Мендез деновиве објавил дека филмот ќе се снима на најразлични локации во Рим, Мексико, Мароко и Австрија, а снимањето ќе трае 7 месеци.
сите 4 | | | веќе видена

Кортни Кардашијан ги следи чекорите на својата поголема сестра Ким . Бремената Кортни позираше во смела и провокативна фотосесија пред објективот на познатиот фотограф Брајан Боуен Смит и го долови секој детал на нејзиното голо тело. Таа за потребите на фотосесијата се појави во неколку комбинации, од ѓердан со пердуви до бела сатенска наметка.
сите 2 | | | веќе видена

Шоуто на Victoria’s Secret се одржа синоќа во Лондон, а ангелите се појавија во безброј секси комбинации… Модното шоу на Victoria’s Secret е спектакуларен настан кој се очекува целата година, а само 3500 посетители ја имаа можноста да го проследат неверојатниот микс од театрални костими и писта, скапоцени креации и провокативни разголени убавици кои примамија безброј воздишки и забрзаа илјадници пулсови… Модното шоу беше подделено на шест целини: „Позлатени ангели“, „Егзотични патници“, „Бајка“, „Девојка од соништата“, „Универзитет на розовото“ и „Ангелскиот бал“.
сите 5 | | | веќе видена

„Изгледаш многу поатрактивно од што замислував, требаше да си ги избричам нозете“ не е нешто што можете да го слушнете на првиот состанок, но многу од девојките го помислиле! Насмејте се и од други слични работи кои девојките ги помислуваат, но не се осудуваат да ги кажат… Како што ние мажите не се осмелуваме да бидеме искрени на првиот состанок, така и жените задржуваат некои мисли за себе.
| | веќе видена

Шоуто на Victoria’s Secret кое ќе се одржи во Лондон започува за само неколку часа, а ангелите изгледаат прекрасно… Додека возбудата расте, а публиката нестрпливо го очекува почетокот на модното шоу, девојките на Victoria’s Secret ги прават финалните подготовки, а на Twitter и Instagram го постираат секој свој чекор. Фотографирани се сите моменти, од самото пристигнување во Лондон, до подготовките во бекстејџ. Исто така, Аријана Гранде е специјален гостин во шоуто и е задолжена за музичкиот дел.
сите 3 | | | веќе видена

Зимата се наближува, но не ги спречува популарните девојки да се соблекуваат. Изминатиот месец, како и вообичаено, згодни девојки како Ријана, Шанел Иман, Ерика Мена, Каручи и многу други објавија провокативни фотографии од себе на кои ги покажуваат своите атрибути. Тие ја вжештија атмосферата на социјалната мрежа Instagram. Погледнете ја фотогалеријата….
сите 12 | | | веќе видена

Оваа згодна девојка е нашиот избор за Instagram девојка на месецот. Џејми е девојка која ужива да се фотографира и професионално се занимава со тоа. Таа исто така сака да се расоблекува и да се сонча на топлите Калифорниски плажи. За наша среќа, таа секојдневно објавува фотографии од нејзиниот живот на кои во преден план секогаш се нејзините атрибути. За повеќе фотографии од Џемји посетете го нејзиниот Instagram профил @jamiesullivan.
сите 8 | | | веќе видена

Без оглед на своите години, хрватскиот актер Раде Шербеџија (68), е активен на социјалните мрежи. Тој деновиве се пофали со „selfie“ фотографија со мегапопуларната актерка Анџелина Џоли(37). Двајцата актери имаат соработувано на неколку проекти, но освен нивната соработка на професионално ниво, исто така се и добри пријатели. Фотографијата е насловена „Многу ми се драго ова селфи, со најдрагата Анѓа“.
сите 8 | | | веќе видена

Овојпат пејачката Северина објави разголена фотографија на социјалната мрежа Instagram. Таа е обвиткана само во бела постелнина при што ставила акцент на нејзините гради и нејзината виткана коса. Северина со оваа фотографија им посака „добро утро“ на своите следбеници и тоа на неколку светски јазици.
сите 31 | | | веќе видена

Продолжува музичката окупација од страна на популарната пејачка Бијонсе. Исто како што го објави последниот албум без никакви најави, така продолжува да ги објавува и видео спотовите.. Најмногу се зборува за видео спотот за песната Haunted која е саундтрак на популарниот филм 50 Shades of Grey кој се очекува да излезе идната година во февруари. Ова видео изобилува со сексапил, а Бијонсе убедливо ги потврдува своите вокални и танчерски способности.
сите 9 | | | веќе видена

Нема ништо поубаво од згодни девојки со безброј „selfie“ фотографии на социјалната мрежа Instagram. Направивме селекција од 9те најсекси девојки кои секојдневно и без срам објавуваат провокативни фотографии на Instagram. Уживајте во фотогалеријата..
сите 2 | | | веќе видена

Курт Кобејн (1967-1994) беше американски музичар познат како фронтмен, текстописец и гитарист на групата Нирвана. HBO со соработка со семејството на Курт ќе го снима првиот документарен филм за животот и делото на пејачот. На пресконференцијата HBO како режисер за филмот Курт Кобејн: Монтажата на подлецот ( Kurt Cobain: Montage of Heck ) го најавиле Брет Морган. „На овој проект почнав да работам пред околу осум години. Милев дека имам ограничено количество свеж материјал, но потоа добив одобрение за користење на архивата на Курт и открив повеќе од 200 часа необјавена музика, многу уметнички проекти на кои работел, стрипови, цртежи, домашни видеа, над 4000 страници од неговите записи што ќе послужат во обликувањето на интимниот портрет на музичарот кој многу ретко споделувал интимни детали за сопствениот живот“ – изјавил Брет Морган на пресконференцијата. Еден од продуцентите на филмот е и ќерката на Курт, Френцис Кобејн, а филмот се очекува да излезе идната година.
сите 3 | | | веќе видена

Годинава во јули, Кармен Електра сними екстремно жешко видео во кое таа игра на шипка. Видеото беше направено за потребите на филмот Lap Dance кој се очекува да излезе до крајот на годината, што значи дека овие два тизери се само загревање за премиерата. Кармен изјави дека на нејзини 42 години не би можела да изгледа посекси.
сите 2 | | | веќе видена

Ако навистина ви се допаднат градите на некоја девојка и посакате да и дадете комплимент, а таа е во друштво на нејзиниот сакан голема е веројатноста да бидете нападнати. Овие момци од Калифорнија смислија многу креативен начин за давање комплимент за добри гради употребувајќи 7 различни термини, за кои постои можност да се кажат, а да не бидат навредливи. И сето тоа благодарение на богатиот англиски речник.
сите 2 | | | веќе видена

next