Турлитава

Тој му бил шеф на Аркан, негов ментор и човек од кој сите се плашеле. Неговото име е Стане Доланц и како што пишуваат српските медиуми, и Тито се плашел од ...
сите 46 | | | веќе видена

Знам дека мое право е да се облекувам како сакам, но во нашата култура тоа не можат да го прифатат. Отсега ќе се обидувам да бидам помалку секси отколку што ...
сите 4 | | | веќе видена

Многу домаќинки се прашуваат за што служи оваа вратичка, а позади одговорот се крие генијален изум! Дали некогаш сте се запрашале за што служи вратичката на ...
сите 3 | | | веќе видена

Познатата водителка денес првпат се појави повторно на малите екрани со цел да ја објасни немилата случка. По скандалот кој се случи пред неколку недели во ...
сите 6 | | | веќе видена

Вчерашните случувања беа причина до редакцијата на Скопје Инфо да се обрати З.И. албанец од Скопје кој сака својата животна приказна да ја сподели со ...
сите 79 | | | веќе видена

Во текот на изминатата ноќ на Универзитетската клиника по хируршки болести „Свети Наум Охридски“ на преглед се јавија 48 лица кај кои беа направени сите ...
сите 40 | | | веќе видена

Група поединци во Германија покренаа иницијатива со која бараат од тамошните власти да ја признаат македонската возачка дозвола, која во оваа земја се уште не ...
сите 6 | | | веќе видена

next