Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на сцената и ...
| | веќе видена | слични

Деталите се изнесени во новиот документарен филм за Мајкл Џексон во кој тројцата детективи го откриваат текот на истрагата која следела по потврдата дека ...
сите 14 | | | веќе видена

Во езерото во близина на Брејндер во Минесота, рибарот Џејсон Фугејт уловил необична риба од 91 центиметар и 14 килограми. Иако изгледа како "џиновска златна ...
сите 3 | | | веќе видена

На Фејсбук гурпата „Подгорички времеплов“ се појавила фотографија од момче кое во штала храни спасена срна, а она што на сите им паднало во очи е шишето кое го ...
| | веќе видена | слични

Хонда донесе трет мотор годинава на Пол Рикар, агрегат кој треба да има повеќе моќ и подобрена издржливост во однос на претходниот. Истиот освен во болидот на ...
| | веќе видена | слични

Александра Накова, моделот и старлета од Гевгелија, овој период е многу актуелна во медиумите поради провокацијата и разголувањето на нејзините најсилни ...
сите 8 | | | веќе видена

Името кое ни го даваат нашите родители некогаш многу е важно за нашиот живот во иднина и многу кажува за нас. Сигурно нема да ви биде драго доколку се викате ...
сите 3 | | | веќе видена

Пожарникари, полицајци и ветеринари ги здружиле силите за да ја спасат црвената верверичка чија глава се заглавила во капак за шахта, во Дортмунд на западот на ...
сите 2 | | | веќе видена

За некои најубавиот ручек е оној кој содржи пилешко месо. Пилешко месо со три вида сирење е одличен избор доколку денес доцните со вашиот ручек, може да се ...
сите 151 | | | веќе видена

next