Земјотрес ја стресе Италија со јачина од 3,3 степени, Албанија со јачина од 3,1 степен. Тлото се тресеше и вчера. Не само Блаканот, туку потреси има низ целиот ...
сите 138 | | | веќе видена

Александра Пријовиќ - девојката на Филип, синот на Брена и Боба, има домашно порновидео, објавија српските медиуми. Нејзиното поранешно момче од Виена изјавило ...
сите 7 | | | веќе видена

​Против оваа одлука се изјасни пратеничката група на ДУИ, која според координаторот на пратеничката група Талат Џафери, процениле дека иако најверојатно до 10 ...
сите 11 | | | веќе видена

Цела нација се радуваше на фудбалските успеси, но жените воздивнуваа по стомачните мускули на Давид Бабунски. Токму поради тоа, фотографиите на кои Давид е без ...
сите 2 | | | веќе видена

Според протоколот, организаторот на натпреварот е должен неколку дена пред одржувањето да го пријави во надлежната полициска станица на чие подрачје се ...
| | веќе видена

next