Тера ТВ

Велат најдобриот начин да запознаете некого е преку пријателите. И ако пријателите на вашите пријатели случајно се згодни и познати тогаш тоа би било полн ...
сите 4 | | | веќе видена

Се прашувате до каде се работите околу разводот на Ким Кардашиан и Кање Вест? Дознаваме дека најголем дел се решава зад затворени врати и далеку од очите на ...
сите 10 | | | веќе видена

Лејди Гага е многу зафатена со својата кариера и воопшто не размислува долгорочно во моментов, но секако ужива секој слободен момент да го помине покрај Мајкл. ...
сите 6 | | | веќе видена

Македонската одбојкарска репрезентација по вторпат се пласира на Европско првенство, откако ја победи Турција со доволни 3-1. Одбојкарите ни донесоа радост ...
сите 55 | | | веќе видена

next