Тера ТВ

Џустин Бибер ја најави промоцијата на неговиот албум Justice на 19 март. Радосната вест тој ја сподели со фановите на својот инстаграм профил. „Во време кога ...
сите 3 | | | веќе видена

Во Лос Анџелес оваа недела беше застрелан шетачот на кучиња на Лејди Гага, а осомничените успеале да побегнат и украдат две од трите кучиња на поп-ѕвездата ...
сите 16 | | | веќе видена

Хајди Клум ја има својата наследничка на модните писти тоа е нејзината ќерка Лени која има само 16 години. За нејзините досегашни успеси Хајди вели дека многу ...
сите 9 | | | веќе видена

Кајли продолжи да ги почестува своите фанови со нови производи од својот бренд „Кајли козметкс“, од обновената линија за нега на лице „Кајли скин“, и покрај ...
сите 11 | | | веќе видена

Блејк Шелтон многу сериозно си ја сфати улогата на родител, но тоа не значи дека не му е и забавно. Овој пејач е верен за Гвен Стефани која има три деца ...
сите 3 | | | веќе видена

next