Таратур

Новата серија фотографии со кои Џиџи Хадид распали по медиумите, ја прикажуваат оваа секси убавица во навистина неодоливо провокативно издание. Џиџи моментално ...
сите 13 | | | веќе видена

Хаидер Али Чао, припадник на муслиманската вероисповед, и Мишел Себастијан, христијанка по вероисповед, инаку од Пакистан, се запознале во градот Карачи, а од ...
| | веќе видена

Летото 2004 година Манчестер Јунајтед во своите редови го донесе најталентираниот кинески фудбалер Дон Фангжу кому му се предвидуваше блескава кариера. Сер ...
сите 5 | | | веќе видена

Новогодишното обраќање на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ ви го пренесуваме интегрално: Ме прашуваат што е среќата? Koгa сме задоволни, сигурни, кога семејството е ...
сите 37 | | | веќе видена

Кошаркарите на Голден Стејт Вориорс синоќа го совладаа Портланд со 115:105, но во центарот на внимание беше Андреа Игудала, поради еден глупав потег. На крајот ...
сите 78 | | | веќе видена

Внатрешноста од луксузниот авион на рускиот претседател Владимир Путин е декорирана во неокласичен стил, со светли бои, со многу бела кожа и златни детали. ...
сите 3 | | | веќе видена

Австралијка имала намера да ја заскокотка фантазијата на нејзиниот сопруг со нови необични секси чорапи, но наместо жежок секс, добила скршеници на нозете. ...
сите 7 | | | веќе видена

Хрватската пејачка Лидија Бачиќ го заврши својот нов календар за 2019 година, на кој се поместени 12 нејзини провокативни фотографии. Пејачката се потрудила да ...
сите 25 | | | веќе видена

next