Таратур

Повеќе од 50% од жените признаваат дека понекогаш глумат оргазам. Интензитетот и редовноста на оргазмот зависи од многу фактори, а не само од вашите чувства. ...
сите 10 | | | веќе видена

Можеби паровите околу оваа поза можат да се најдат на „половина пат“. Експериментирањето во креветот е обично забавно, освен кога еден од партнерите ќе ...
сите 15 | | | веќе видена

Дајте да им ја препишеме во нивна сопственост цела планета Земја, барем знаат да се грижат и да ни го берат гајлето на сите. Ништо подолу не очекувавме од ова ...
сите 11 | | | веќе видена

Хармоникаш од видеото подолу го доби најголемиот бакшиш во животот и воедно најголемиот бакшиш снимен некогаш на камера. Типот се вика Милоша огромниот бакшиш ...
сите 3 | | | веќе видена

Шокирани минвачи само минале покрај нив и никој не се обиде да ги раздвои. Пет жени во бурки се истепале покрај споменатиот пат во Саудиска Арабија, додека ...
сите 19 | | | веќе видена

Во хакерски напад биле украдени фотографии на кои Кендал Џенер позира гола, а направени од фотографот Расел Џејмс, кој ги фотографирал за потребите на својата ...
сите 20 | | | веќе видена

Како знак на поддршка на приближувањето на Република Македонија кон Европската унија, група на урбани уметници од Скопје поставија џиновска монета од едно евро ...
сите 17 | | | веќе видена

Експертите тврдат дека до успешно губење на килограмите најефикасно и на долги стази е промената на животниот стил и некои навики. Доказ за тоа нуди и ...
сите 6 | | | веќе видена

Во многу филмови и серии, се прикажуваат парови кои се разделуваат, а потоа ги продолжуваат своите односи. На пример, Рос и Рејчел во „Пријатели“, Кери и Зверк ...
сите 5 | | | веќе видена

Денес, во Скопје, средба со помошник државниот секретар на САД за европски и евроазсиски прашања, Вес Мичел, оствари министерот за надворешни работи Никола ...
сите 59 | | | веќе видена

Двајца газди на станови кои како кирија, наместо пари, барале секс услуги од двојно помлади потстанарки беа фатени на дело и снимени во рамки на истражувањето ...
сите 3 | | | веќе видена

Според зборовите на професионалката, за да го задоволите своето момче, прво морате и самите да знаете што ви годи во сексот, бидејчи без тоа сознанија не ...
сите 16 | | | веќе видена

Хрватската европратеничка Маријана Петир тврди дека ЕУ има двојни стандарди за Македонија. „Процесот на пристапни преговори досега требаше да биде започнат а ...
сите 63 | | | веќе видена

Oдлуката за распишување на референдум од 30 јули 2018 година, е противуставна. Таа е во конфликт со одредбите содржани во Законот за референдум и други облици ...
сите 210 | | | веќе видена

Покрај другите опфатени теми, ликови и случувања поврзани со смртта на Тито, распадот на Југославија и случувањата кои следуваат после таа драма, новата ТВ ...
сите 14 | | | веќе видена

next