Современ Возач

Дали се сеќавате на Хонда N Concept_4 од ланскиот саем во Токио? Па, она што го гледате на сликата тука е последната производствена верзија на мал хечбек чија ...
| | веќе видена

Возењето драгстер трки е популарно особено кај помладите кои се натпреваруваат чиј автомобил е побрз на растојание од 420 метри. И во таков случај понекогаш ...
| | веќе видена

Колку е важен рускиот пазар за секој производител покажува француски Peugeot кој на својот штаб имаше повеќе од 24 сериски и концепти што им ги покажа на ...
| | веќе видена

VW покажа видео клип за новиот Golf VII. Автомобилот сеуште е покрeн без официјални фотографии, но клипот открива информации за каросеријата и платформата MQB. ...
| | веќе видена

next