„ Ви даваме огромна поддршка на секој натпревар, а вие не ни возвраќате со добри игри! Речиси две години по најголемото понижување повторно станавме предмет за ...
сите 9 | | | веќе видена

Во Албанија викендов нема да се игра фудбалско коло. Судиите го бојкотираат првенството како знак на протест и заштита на нивниот колега, кој беше нападнат и ...
| | веќе видена

Поранешниот репрезентативец на Македонија Дарко Тасевски гостуваше во токшоу на бугарска телевизија во која зборуваше за многу работи во врска со својата ...
сите 7 | | | веќе видена

Одбојкарскиот клуб Вардар денеска во „Капитол мол“ по повод денот на жената 8-ми Март поделија црвени ружи и ГРАТИС карти за престојниот меч со тимот на Шутова ...
сите 3 | | | веќе видена

next