Како што пренесуваат американските медиуми, Леверт го „извртел" скочниот зглоб на десната нога. А охрабрувачки е дека не дошло до некое „кршење" на зглобот. ...
сите 9 | | | веќе видена

Месут Озил, фудбалерот на Арсенал одбил неверојатна понуда од Кина, тврди неговиот менаџер. На почетокот на оваа година тој го продолжи договорот со ...
сите 27 | | | веќе видена

Михаел Шумахер пред пет години доживеа стравична несреќа на скијање и од тогаш за неговата здравствена состојба не се знае скоро ништо. Семејството ги крие ...
сите 9 | | | веќе видена

Репрезентативецот, Давор Здравковски вели дека оваа нова генерација има голем потенцијал, а двата контролни натпревари во главниот град на Црна Гора се добра ...
сите 17 | | | веќе видена

next