СпортМ

Повеќе од 500 навивачи вечерва останаа пред спортската сала „Боро Чурлевски“ во Битола. Спорт М за оваа ситуација став побара и од организаторите кои велат ...
сите 19 | | | веќе видена

Купиле влезници, но ракометниот натпревар го гледаат надвор, наместо во спортска сала „Боро Чурлевски“ во Битола. За сега се уште е нејасно како, со регулани ...
сите 24 | | | веќе видена

next