Smart Portal

Ниско-буџетните авиокомпании нема потреба да истакне колку се популарни изминатите години. Тие им овозможуваат на поголем број на патници да патуваат, поради ...
сите 2 | | | веќе видена

Доловувајќи го нескротливиот дух и изобилството енергија што ги поседува секој млад човек, на креативен и несекојдневен начин, со изглед што веднаш паѓа во очи ...
сите 71 | | | веќе видена

Рекламите кои ги прави за своите паметни телефони Samsung, се едни од поинтересните на овој пазар. Тоа посебно е така поради „исмејувањето“ на конкуренцијата, ...
сите 18 | | | веќе видена

Макпетрол АД како општествено одговорна компанија, за сите лојални корисници на картичката ВЕРНА и оваа година организира голема наградна игра, „Верна повторно ...
| | веќе видена

Пивара Скопје на пазарот го лансираше својот најнов пивски бренд – оригиналното СКОПСКО Нефилтрирано пиво. Оваа нова екстензија на СКОПСКО, создадена според ...
сите 9 | | | веќе видена

Скопје, ( 18 .05.2018) Вчеравечер во хотел Парк и Спа се одржа завршната манифестација на Виз Ер Скопски Маратон, на која присуствуваа сите партнери и учесници ...
сите 5 | | | веќе видена

next