Smart Portal

Доловувајќи го нескротливиот дух и изобилството енергија што ги поседува секој млад човек, на креативен и несекојдневен начин, со изглед што веднаш паѓа во очи ...
сите 71 | | | веќе видена

Рекламите кои ги прави за своите паметни телефони Samsung, се едни од поинтересните на овој пазар. Тоа посебно е така поради „исмејувањето“ на конкуренцијата, ...
сите 18 | | | веќе видена

Макпетрол АД како општествено одговорна компанија, за сите лојални корисници на картичката ВЕРНА и оваа година организира голема наградна игра, „Верна повторно ...
| | веќе видена

Пивара Скопје на пазарот го лансираше својот најнов пивски бренд – оригиналното СКОПСКО Нефилтрирано пиво. Оваа нова екстензија на СКОПСКО, создадена според ...
сите 9 | | | веќе видена

Скопје, ( 18 .05.2018) Вчеравечер во хотел Парк и Спа се одржа завршната манифестација на Виз Ер Скопски Маратон, на која присуствуваа сите партнери и учесници ...
сите 5 | | | веќе видена

Американската компанија Ticketmaster, која мене лично не ми беше позната до оваа вест, најави дека планира да започне да користи технологија за препознавање на ...
сите 2 | | | веќе видена

Некогаш се чини како Google да мора да направи мал „хаос“ од апликации, да претстави повеќе апликации за една намена, додека се реши за една од нив или некоја ...
сите 7 | | | веќе видена

Surface Hub од Microsoft е можеби еден од најиновативните производи под Surface брендот, меѓутоа и најмалку познати кај корисниците и со бројка на продажби ...
сите 10 | | | веќе видена

Главниот тренд кај повеќето производители изминатата година е намалувањето на рамките околу екранот на телефоните, што е можно повеќе, се додека стане можно ...
сите 5 | | | веќе видена

Многу заљубени парови одлучуваат да го кажат судбоносното “да“ со пристигнувањето на пролетта, одбирајќи ја оваа сезона инспирирани од прекрасните пролетни бои ...
сите 9 | | | веќе видена

next