Smart Portal

Oppo е еден од најпознатите кинески производители на смартфони, а тоа посебно стана случајот после нивниот одличен Find X кој е меѓу првите телефони кои ...
сите 23 | | | веќе видена

Apple треба да претстави три нови iPhone смартфони оваа есен , барем според сите досегашни неофицијални информации кои беа достапни. Според нив, сите модели ...
сите 9 | | | веќе видена

Во продолжување на трговската „војна“ која веќе одреден период се води со Кина и нејзините компании, претседателот Трамп потпиша закон којшто ќе забрани ...
сите 2 | | | веќе видена

По објавата на Елон Маск преку неговиот Twitter профил дека планира да ја приватизира Tesla, како и дека за тоа ги има обезбедено потребните средства, ...
сите 20 | | | веќе видена

На SIGGRAPH конференцијата која се одржува оваа недела, основачот и директорот на Nvidia, ја претстави нивната нова генерација на графичка архитектура наречена ...
сите 6 | | | веќе видена

Доколку тргнувате на пат во услови на зголемени температури посветете внимание на следното: Пред пакувањето – задолжително направете проверка на возилото кај ...
сите 22 | | | веќе видена

Информациите досега говорат дека Apple оваа есен ќе претстави три нови iPhone модели и главната карактеристика на сите модели ќе биде исечокот на горната ...
сите 16 | | | веќе видена

Елон Маск минатата недела преку својот Twitter профил објави дека планира да ја приватизира Tesla , најавувајќи дека веќе има обезбедено средства за истото. ...
сите 27 | | | веќе видена

Може слободно да кажеме дека Samsung е главната компанија од која очекуваме да претстават смартфон со екран којшто ќе се превиткува, иако неколку од неговите ...
сите 19 | | | веќе видена

next