Smart Portal

Денот на вљубените се наближува, а на домашната стриминг услуга Pickbox пристигнуваат многу нови романтични филмови за Денот на вљубените. Од 11.2. на ...
сите 3 | | | веќе видена

Функција која Google ја презентираше за првпат минатата година, сега започнува со тестирање на ограничен број на корисници. Истата ќе им стане достапна на сите ...
сите 9 | | | веќе видена

Samsung го одржува Unpacked настанот на којшто ќе ги претстави Galaxy S10 телефоните на 20 февруари во Сан Франциско. Според досегашните информации, на овој ...
сите 37 | | | веќе видена

Рекламите коишто ги гледаме на Facebook не се секогаш прикажани врз основа на нашите интереси за кои од мрежата знаат доста. Дел од рекламите се директно ...
сите 4 | | | веќе видена

Ова е функција која веќе им е позната на корисниците, а Google Chrome ја има скоро една година. Mozilla планира да ја воведе во Firefox од март оваа година, ...
сите 8 | | | веќе видена

next