Smart Portal

Минатата година мобилната фотографија направи огромен чекор со појавата на Huawei P20 серијата. Ноќната фотографија, непремостлив тест дури и за некои ...
сите 34 | | | веќе видена

Со Pickbox, најновите серии од европската и американската продукција, како што е историската сага Викинзи (Vikings) , но и култните филмови како што е ...
сите 2 | | | веќе видена

Конечно се случи и тоа. После година и пол пауза, Гејм оф Тронс се врати на екраните со епизодата „Винтерфел“. Првата епизода од последната сезона е полна со ...
сите 10 | | | веќе видена

Како и секоја година, Apple ќе ја претстави наредната верзија од нивниот мобилен оперативен систем, iOS, за време на WWDC конференцијата која оваа година се ...
сите 6 | | | веќе видена

15 април 2019 година – Интернационалната општествено – одговорна програма за деца, “Фудбал за Пријателство“ на компанијата “Газпром“ повторно ја започна ...
сите 4 | | | веќе видена

next