Скопје Инфо

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22.30 часот на автопатот Велес-Скопје, во близина на „Штипска петља“, патничко возило „Хјундаи ...
сите 52 | | | веќе видена

Овој април е полн со промени и ретроградни движења, такашто сите хороскопски знаци ќе поминат низ различни ситуации и ќе им се случуваат интересни нешта, но за ...
сите 33 | | | веќе видена

Нашето здравје е производ на нашите мисли. Познатиот француски клинички психијатар Емил Коуе, направил еден експеримент со своите пациенти со кои работел во ...
сите 5 | | | веќе видена

Денес ви презентираме многу познат фенг шуи ритуал со кој ќе ја исфрлите негативната енергија од домот и ќе ја вратите хармонијата назад. Единствено нешто што ...
сите 6 | | | веќе видена

Циклонот КРИСТИЈАН кој се формираше ширум Европа во текот на следниот период ќе услови крај на сушата во Македонија а со тоа и стишување на пожарите кој ...
сите 190 | | | веќе видена

Мртов човек повеќе од 30 минути седел на столче на меѓуградската автобуска станица во Скопје. На видеото кое го објави Засе.мк , се гледа како починатиот ...
сите 15 | | | веќе видена

Точно е дека во делот на законот за основно образование има некои контрадикторности, но нема да дозволиме ниту едно дете да биде запишано ниту во училиште, ...
сите 10 | | | веќе видена

next