Скопје 24

Модното студио „Црнокрак“ викендов во ресторанот „Бела вода“ во Велес, оргазнизираше „Bridal Fashion Show“. Кристина Димитријевска, поранешната сопруга на ...
сите 6 | | | веќе видена

Откако пејачката се појави на едно доделување на награди во Хрватска без сопругот, а после неколку часа на Инстаграм наместо Северина Којиќ беше само Северина, ...
сите 13 | | | веќе видена

Роберт Шаулиќ, вонбрачниот син на фолк пејачот Шабан, влегува во реалното шоу „Парови“. Ова не е изнанадување ако се знае дека тој има сериозно финансиски и ...
сите 5 | | | веќе видена

Британски документарец кој може да се толкува како своевиден водич за спонзоруши за тоа како да „уловат“ богат маж, зборува за модерниот феномен според кој ...
сите 30 | | | веќе видена

Прекрасниот пар живее во изнајмена вила во многу мирна населба во Истанбул. Тие се уште живеат како потстанари. Како што пренесуваат турските медиуми, Бурак ...
сите 3 | | | веќе видена

Жените кои ги имаат овие 5 имиња се родени победници. Нив ги следи среќна ѕвезда и заштитени се од лоша енергија. Александра Ова е женскиот облик од машкото ...
сите 3 | | | веќе видена

Марија Шерифовиќ која моментално е на турнеја во Америка, на својот Инстаграм профил објави фотографија каде јавно покажа кој најмногу ѝ недостасува. Станува ...
сите 6 | | | веќе видена

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која нејзината ќерка Анастасија позира во бикини. На фотографијата Цеца напиша: ...
сите 23 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, Данела Арсовска учествува на седница на бордот на Глобалниот комитет на жени лидери. Од овој настан ...
сите 20 | | | веќе видена

Кристина Димитриевска во јавноста позната како поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, веднаш после самиот развод е доста популарна во медиумите. По ...
сите 6 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ повеќе не живее во родниот Брестач и се пресели да живее во Белград, пишуваат српските медиуми. Тој заедно со сопругата Марина и синот живеат во ...
сите 3 | | | веќе видена

next