Скопје 24

Познатиот актер Андрија Милошевиќ на социјалните мрежи се пофали каде летува оваа година. Актерот кој го обожуваат сите жени на Балканот и пошироко реши да ги ...
сите 5 | | | веќе видена

Веќе во текот на утрешниот вторничен ден од југ и југозапад облачноста ќе биде нешто поголема односно времето ќе биде умерено облачно со сончеви периоди додека ...
сите 303 | | | веќе видена

Ирена Спировска, познатата Тв водителка кај нас, важи за личност која освен атрактивноста за која секојдневно и коментираат таа е и лик кој е голем љубител на ...
сите 3 | | | веќе видена

Познатите едноставно го обожаваат грчкиот остров Миконос, па така меѓу нашите освен Каролина Гочева за која скоро секое лето стана омилена дестинација, така e ...
сите 6 | | | веќе видена

Уште од првата половина на ова лето 2018-то, македонскиот модел Александра Накова беше на плажа покрај море каде со тело во топ форма ја стартуваше својата ...
сите 4 | | | веќе видена

Ако не можете да го издржите денот без две или три шолји кафе, време е да пронајдете нов извор на енергија. Пробајте го овој утрински трик од 90 секунди, кој ...
сите 7 | | | веќе видена

Поранешната македонската водителка повторно е во љубовен занес, но овој пат со старата љубов. Таа на социјалните мрежи објави интимни фотографии со нејзиниот ...
сите 5 | | | веќе видена

Биолошкиот татко на најстарото дете на моделот Хајди Клум, Лени, не беше дел од нејзиниот живот со години, но сето тоа се промени со нивната средба во Италија. ...
сите 7 | | | веќе видена

Во текот на новата недела како што претходно најавивме ќе ги имаме највисоките температури ова лето кој ќе се искачуваат во интервалот од 30 до 37 степени, од ...
сите 36 | | | веќе видена

Познатата хрватска пејачка Нина Бадриќ која често настапува и кај нас во Македонија, деновиве после неколку летни концерти отвори душа за сплитскиот дневен ...
сите 6 | | | веќе видена

next